Кросівки й кеди по праву можна назвати культовим взуттям, і цей стильний культ часто влітає в копійчину.
Кросівки - один з найпоширеніших видів взуття, яке носять не тільки спортсмени, але й геть усі - від малих до великих. Цей тип взуття настільки зручний і комфортний, що давно й надійно увійшов у повсякденну моду і "монтується" з будь-якими "луками", від джинсів до суконь.
Коли улюблені кросівки рвуться - це маленька трагедія, адже по-перше, ми любимо їх і не уявляємо, чи знайдемо схожу пару. Ну й по-друге, це взуття зазвичай не належить до категорії бюджетного, тож купити нові - влітає в копійку. Те саме часто можна сказати і про ремонт кросівок. А отже, спробуєм навчитись самостійно ремонтувати улюблене взуття.
Часто тканина сіточка протирається на пальцях. Проте зашити таку геть нескладно. Для цього візьміть голку й нитку в колір до тканини й спершу заштопайте дірку, схопивши її за краї. Коли закриєте дірку, ще раз пройдіться голкою вздовж шва з лицього боку.
Далі візьміть цупку сіточку, виріжте шматочок розміром 2х2 см і підметайте зі зворотньої сторони саме там, де утворилась дірочка, аби посилити тканину, щоб вона більше не перетиралась в цьому місці.
В кросівках з так званим балоном, заповненим силіконом, деколи провалюється п'ята. Аби полагодити цей негаразд, варто шилом або свердлом невеликого розміру зробити отвір в п'яті кросівка - поблизу заднього шва устілки.
Наступний крок: треба під тиском додати в п'ятку взуття прозорий сантехнічний силікон будь-якого бренду з призначеного для цього пістолета. В цей час слід перевіряти, чи заповнилась п'ята силіконом.
Після цього треба закрити отвір, через який вводився силікон, наприклад, за допомогою кришечки від голки зі шприца. Після того, як силікон загусне, отвір можна відкрити. Перед тим, як наповнювати балон силіконом, варто зробити профілактику підошви, якщо вона того вимагає.
Підошву з гуми чи пінки можна тимчасово врятувати поліуретановим клеєм. Підберіть клей в колір та нанесіть його на чисту, суху підошву в тих місцях, де її треба посилити. Замажте товстим шаром неконтактного клею дірки на підошві.
Коли ж клей засохне, його можна відшліфувати, після чого наклеїти на ділянки над ним гуму. Це продовжить життя улюбленим кросам як мінімум ще на сезон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.