Маск презентував Starlink Mini для супутникового інтернету, який заряджається від павербанка

Новий компактний термінал Starlink Mini від SpaceX за розмірами трохи більший за ноутбук і має інтегрований Wi-Fi роутер прямо всередині тарілки

Ілон Маск, Starlink
Ілон Маск показав новинку своєї компанії SpaceX

Мільярдер Ілон Маск показав новинку від своєї компанії SpaceX. Тут розробили компактний і зручний термінал для супутникового інтернет Starlink Mini. Його переваги у тому, що за розміром він трохи більший за стандартний ноутбук, а зарядити його можна від павербанка. 

Як пише The Verge, послуга супутникового інтернету від малюка Starlink вже доступна для човнів, літаків, фургонів. Туристам буде зручно взяти його подорож, наприклад, у гори. 

"Цей продукт змінить світ, я упевнений. На його налаштування необхідно не більше 5 хвилин.Новий компактний термінал Starlink Mini з живленням від постійного струму розмірами трохи більший за ноутбук та має інтегрований Wi-Fi роутер прямо всередині тарілки. Термінал споживає менше енергії, ніж старші моделі Starlink, але він все одно може забезпечити швидкість понад 100 Мбіт/с", - розповів гендиректор SpaceX Ілон Маск. 

Він також розповів, що Starlink Mini споживає в середньому лише 20-40 Вт порівняно з 33-62 Вт старшої версії. Такий термінал можна буде заживити звичайним павербанком з USB-C PD з мінімальною потужністю 100 Вт (20 В/5 А). Термінал має розміри 259 x 259 x 38,5 мм і важить 1,1 кг. Він має клас захисту IP67, що означає, що він захищений від пилу та дощу, включаючи короткі періоди занурення у воду.

"У США Starlink Mini є доповненням до тарифних планів Residential. Комплект Mini коштує $599 і підписка — $30 на місяць. Це дає користувачам Starlink Mini до 50 ГБ трафіку щомісяця, з можливістю придбати більше по $1 за ГБ", - розповів деталі Ілон Маск. 

Новини від Маска

Раніше Інформатор розповідав, що бразильське плем’я Марубо, яке налічує дві тисячі осіб, дев’ять місяців тому вперше дізналося, що таке інтернет завдяки сервісу Starlink. Спочатку радощам не було меж, але вже скоро старійшини племені висловили своє невдоволення. Вони кажуть, що молодь стала геть лінивою, постійно "залипаючи" в інтернеті. 

Нагадаємо, США уклали нову угоду з SpaceX на 14,1 мільйона доларів для продовження надання інтернет-послуг Starlink в Україні до кінця листопада 2024 року. 

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube