EcoFlow Power Hat – капелюх із сонячними панелями, здатними зарядити смартфон
Компанія EcoFlow представила, можливо, найбільш нетрадиційну технологію, яку можна носити з собою. EcoFlow Power Hat - це капелюх, оснащений сонячними панелями, що може заряджати ваш смартфон буквально на ходу. Про це повідомляє Mezha.media.
Капелюх Power Hat вартістю $129 оснащений сонячними елементами, виготовленими з монокристалічного кремнію, тонкого і гнучкого матеріалу. Він забезпечує приблизно 12 Вт потужності зарядки через вбудовані в капелюх роз’єми USB-A та USB-C.
“Капелюх може повністю зарядити смартфон з акумулятором на 4000 мА-год приблизно за 3-4 години, що робить його придатним для того, щоб залишатися на зв’язку під час кемпінгу або походу, звісно, за умови сонячної погоди», - повідомляє EcoFlow.
Power Hat важить 370 грамів і має ступінь захисту IP65, що означає, що він захищений від пилу і може витримувати струмені води з будь-якого напрямку. Однак, бажано уникнути потрапляння води на USB-порти.
Капелюх Power Hat поставляється у двох регульованих діапазонах розмірів: 56-58 см для меншого розміру та 59-61 см для більшого розміру. Капелюх доступний для попереднього замовлення до 31 серпня, EcoFlow планує розпочати його доставку до середини вересня.
Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що його компанія Neuralink успішно імплантувала свій чіп у мозок ще одній людині. Це був вже другий пацієнт. Даний пристрій розроблений для того, щоб дати паралізованим пацієнтам можливість використовувати цифрові пристрої силою думки.
Про це повідомляє Reuters. Наразі компанія тестує чіп, який призначається для допомоги людям з травмами спинного мозку.
За словами Маска, другий пацієнт саме мав травму спинного мозку, подібну до травми першого пацієнта. У його мозку працюють 400 електродів імплантату, а пресслужба компанії заявила, що його імплантат використовує 1024 електроди. Першій людині це дозволило грати у відеоігри, серфити інтернет, публікувати дописи у соціальних мережах і рухати курсором на своєму ноутбуці.
Водночас невідомо, коли саме прооперували другого пацієнта. Очікується, що Neuralink надасть імплантати ще восьми пацієнтам цього року в рамках своїх клінічних випробувань.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.