Деякі нові iPhone 16 будуть подібними до iPhone 11: Apple планує дивувати великими Pro-моделями та камерами (фото)

Читать на русском

Новий iPhone 16 отримає вертикальний блок камер з двома круглими модулями

Читать на русском
Моделі iPhone 16
Усі моделі iPhone 16 представлені в різних розмірах. Джерело: MacRumors

Новий iPhone 16 отримає вертикальний блок камер з двома круглими модулями

У мережі продовжують з'являтися витоки, пов'язані з майбутніми смартфонами iPhone 16. Нещодавно інсайдер DuanRui опублікував кілька скриншотів, на яких видно "болванки" чотирьох нових моделей. Виробники чохлів вже мають ці дані для розробки аксесуарів до майбутніх смартфонів.

За даними DuanRui, дизайн, показаний на знімках, підтверджує раніше зібрані чутки про майбутній вигляд смартфонів. Зокрема те, що екрани iPhone 16 Pro і 16 Pro Max будуть збільшені – відповідно з 6,1 до 6,3 і з 6,7 до 6,9 дюймів. Ці дані підтверджуються новими витоками.

Ось такі "болванки" айфонів-16 потрапили до мережі
Ось такі "болванки" айфонів-16 потрапили до мережі

Варто відзначити, що базові моделі 16 і 16+ мають вертикальний блок камери з двома круглими модулями, що нагадує дизайн iPhone 11. У Pro-моделях буде три камери, як зазвичай. Крім того, кнопка "Дія" буде присутня у всіх моделях. Презентація iPhone 16 очікується у вересні, а до цього часу очікується більше витоків, хоча основні деталі вже відомі.

Макет задньої панелі нових айфонів. Фото: Джерело: DuanRui
Макет задньої панелі нових айфонів. Фото: Джерело: DuanRui

Про смартфони iPhone 17 також є деяка інформація. У лінійці 2025 року Apple вперше за довгий час оновить селфі-камеру, а стандартні моделі отримають 120-герцеві OLED-екрани.

У найближчих планах у Apple анонс нових планшетів у травні, і деякі продукти будуть довго очікуваними: iPad Pro вперше отримає OLED-екран замість LCD, а сімейство Air виходить у двох розмірах і включає нову діагональ 12,9 дюйма.

Що ще відомо про iPhone 16

Очікувана дата виходу iPhone 16 - вересень 2024 року, якщо Apple продовжить дотримуватися своєї традиції представляти новинки на осінній презентації. За даними витоку з Кореї, Apple має намір вдосконалити процес обробки та забарвлення титану. Як повідомляють видання Naver та Мacrumors, ймовірно, Apple вважає, що блискуча рамка зробить дизайн смартфона привабливішим.

Відомо, що всі моделі iPhone 16 будуть оснащені кнопкою дій, до якої можна прив'язати до 9 різних функцій. Праворуч на корпусі з'явилася нова кнопка, призначена для швидкого запуску камери. Очікується, що iPhone 16 Pro отримає 6,3-дюймовий дисплей (замість 6,1 дюйма), а iPhone 16 Pro Max - 6,9-дюймовий (замість 6,7 дюйма). Проте залишається ймовірність, що деякі елементи iPhone 16 будуть змінені до моменту презентації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.