Apple зменшить ємність батареї iPhone 16 Plus

Читать на русском

Ємність акумулятора iPhone 16 Plus порівняно з iPhone 15 Plus знизиться на 8,6%

Читать на русском
iPhone 16 Plus
Коистувачі Apple можуть бути незадоволені ємністю акумулятора iPhone 16 Plus

Ємність акумулятора iPhone 16 Plus порівняно з iPhone 15 Plus знизиться на 8,6%

Apple може неприємно здивувати користувачів своїм iPhone 16 Plus. Саме в цієї моделі очікується зменшення ємності акумулятора порівняно з попередником - iPhone 15 Plus. Ємність уріжуть аж на 8,6%.

Про це пише iTechua з посиланням на витоки інформації. Так, ємність акумуляторів нових iPhone може бути такою:

  • iPhone 16: 3561 мАг
  • iPhone 16 Plus: 4006 мАг
  • iPhone 16 Pro: 3355 мАг
  • iPhone 16 Pro Max: 4676 мАг

Усі нові моделі, за винятком iPhone 16 Plus, отримають незначне збільшення ємності акумуляторів (від 2 до 6%) порівняно з iPhone 15. Однак, ємність акумулятора iPhone 16 Plus порівняно з iPhone 15 Plus знизиться на 8,6%.

Видання наголошує, що витоки цієї інформації можуть виявитися помилковими. Крім того, час роботи пристрою залежить не тільки від розміру акумулятора, а й від оптимізації програмного забезпечення.

iPhone 16: що про нього вже відомо

Очікувана дата виходу iPhone 16 - вересень 2024 року, якщо Apple продовжить дотримуватися своєї традиції представляти новинки на осінній презентації. Нова серія iPhone може отримати більше оновлення в дизайні, зокрема розробники планують зробити поліровану титанову обробку смартфона для преміум-вигляду. За даними витоку з Кореї, Apple має намір вдосконалити процес обробки та забарвлення титану. Як повідомляють видання Naver та Мacrumors, ймовірно, Apple вважає, що блискуча рамка зробить дизайн смартфона привабливішим.

Відомо, що всі моделі iPhone 16 будуть оснащені кнопкою дій, до якої можна прив'язати до 9 різних функцій. Праворуч на корпусі з'явилася нова кнопка, призначена для швидкого запуску камери. Очікується, що iPhone 16 Pro отримає 6,3-дюймовий дисплей (замість 6,1 дюйма), а iPhone 16 Pro Max - 6,9-дюймовий (замість 6,7 дюйма). Проте залишається ймовірність, що деякі елементи iPhone 16 будуть змінені до моменту презентації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.