Apple показала нову функцію для здоров’я людей при використанні iPhone

Читать на русском

Вона допоможе зменшити захитування у транспорті та буде автоматичною, але її можна вимкнути

Читать на русском
Новинки Apple
Apple представила функцію, яка запобігатиме під час використання гаджетів. Колаж: Інформатор

Вона допоможе зменшити захитування у транспорті та буде автоматичною, але її можна вимкнути

Компанія Apple представила нові функції доступності для iPhone та iPad. Вони мають допомогти зменшити захитування під час використання пристроїв у транспорті. Новинка отримала назву Vehicle Motion Cues та буде автоматичною, але її можна буде відключити.

Про це йдеться на сайті “яблучного” гіганта. За даними досліджень, захитування у транспорті зазвичай спричиняється сенсорним конфліктом між тим, що людина бачить та відчуває. Через це користувачі іноді можуть відчувати дискомфорт під час користування гаджетами під час їзди у транспортному засобі.

Принцип роботи Vehicle Motion Cues заключається в тому, що вона використовує анімовані крапки по краях екрану, які представляють зміни у русі авто. Таке введення має допомогти зменшити цей сенсорний конфлікт, але водночас не буде заважати перегляду контенту на смартфоні або планшеті.

Apple показала функцію для здоров’я людей при використанні iPhone 1

Нова функція також використовуватиме датчики, які вбудовані в iPhone та iPad. Завдяки ним VMC розпізнаватиме, коли людина перебуває у транспорті, після чого реагуватиме відповідно. Функцію можна налаштувати на автоматичне відображення на iPhone або вимкнути та вимикати у Центрі керування.

Apple також представил ще одну фунцію, яка допоможе керувати пристроями за допомогою очей. Вона працюватиме автоматично на iPadOS та iOS і не вимагатиме жодних додаткових аксесуарів.

Крім того, компанія додала більше функцій доступності для CarPlay. Зокрема, управління голосом та Music Haptic для прослуховування музики. Остання використовуватиме вібромотор Taptic Engine для відтворення вібрацій відповідно до пісні.

Новинки Apple

У 2024-му виходить десята серія Apple Watch, можливо, під назвою Apple Watch X. А минулого року журналіст Марк Гурман з Bloomberg вказував, що в майбутніх моделях годинника з'являться дві нові функції для здоров'я. Одна з цих функцій призначена для виявлення серйозних медичних проблем, таких як апное сну - стан, при якому дихання людини переривається вночі, що може викликати серйозні ускладнення, також проблеми з серцем і високий кров'яний тиск.

Також Apple може впровадити ChatGPT вже в iOS 18 (наразі остання версія iOS та iPadOS — 17.4.1. - ред.) Apple Inc. уклала угоду з OpenAI про використання технології стартапу на iPhone, що є частиною ширшого прагнення впровадити функції штучного інтелекту у свої пристрої. Також тривають переговори Apple та Google щодо ліцензування чат-бота Gemini.

Нагадаємо, що у нових iPad Pro та iPad Air, які Apple презентувала 7 травня, немає слотів для фізичних SIM-карт. Чому їх прибрали поки неясно. Планшети будуть підтримувати лише eSIM.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.