Ввечері краще не сидіти дома, а шукати пригод - гороскоп на 18 травня

Читать на русском

У суботу до обіду краще відпочивати та насолоджуватися сімейним затишком, але потім люди відчують приплив енергії, тож відкриється вікно для активних дій, попереджають астрологи

Читать на русском
Гороскоп на 18 травня 2024 року
Добре робити покупки, займатися спортом, призначати побачення, вказано в гороскопі на 18 травня

У суботу до обіду краще відпочивати та насолоджуватися сімейним затишком, але потім люди відчують приплив енергії, тож відкриється вікно для активних дій, попереджають астрологи

Відпочиньте – а потім треба буде десь розважитися! Астрологи, які склали гороскоп на суботу, 18 травня 2024 року, кажуть, цей день чітко ділиться на дві частини. Десь до 15:00 вона буде спокійною, краще добре виспатися, щось оригінальне приготувати до сімейного сніданку, розслабитися. Настрій може бути мрійливим, позитивним. Але у другій половині дня відчуватиметься приплив сил, енергії, жага діяти. Тож у цей момент добре займатися спортом, гуляти, проводити час у товаристві друзів. І взагалі діяти. Можливо у вас є якась таємна чи важлива особиста справа, добре взятися за неї у цей час. Будь що ввечері краще не сидіти вдома, а шукати пригод.

У суботу розташування світил сприятливе для будь яких домашніх справ, відвертих розмов, жартів, покупок та щоб призначати побачення. Невдалий момент, щоби подорожувати, займатися важкими справами, що потребують концентрації. Також не варто зараз з’ясовувати стосунки. Посваритися у суботу буде дуже просто, потім можна про це шкодувати. У медичному сенсі день сприятливий, проте може бути пов’язаний з якимись незвичними випадками, переважно, добрими. Наприклад, можливе швидке одужання.


Гороскоп для знаку Овен на 18 травня

Овен (21 березня – 19 квітня), настрій в Овнів буде врівноваженим, гармонійним. Може здаватися, що всі про вас забули, і ви можете займатися тим, що вважаєте за потрібне. Проте ви навряд чи вирішите лінуватися чи сумувати. Вас надихає те, на що ви у суботу витрачатимете час. Всі справи мають принести чудовий результат.


Гороскоп для знаку Телець на 18 травня

Телець (21 квітня – 20 травня), ваша активність зараз буде потроху знижатися. У вас можливо є якісь справи на цю суботу, але вони вам здаватимуться беззмістовними чи взагалі нецікавими. Тож краще провести день у відпочинку. До того ж дуже корисно зараз ні з ким не сперечатися. Витратьте час на себе. Пройдіться магазинами, сходіть з другом у ресторан. Поміркуйте щодо зміни власного іміджу: новий одяг, стрижка чи манікюр. У поточні дні це досить доречно.


Гороскоп для знаку Близнюки на 18 травня

Близнюки (21 травня – 20 червня), головне, не злякати удачу - вона на порозі. Ви на порозі дуже важливого рішення. Якщо ви дізналися щось важливе та значне, то краще це ні з ким не обговорювати. У суботу вам краще не бути у центрі уваги. Також не варто сперечатися. Проте треба уважно спостерігати за оточуючими та уважно їх слухати. Деякі думки чи поради можуть здаватися вам дивними. Проте їх треба добре проаналізувати. Скоро все зміниться, і вам вже не потрібні будуть аніякі поради.


Гороскоп для знаку Рак на 18 травня

Рак (21 червня – 22 липня), можете відчувати легке роздратування від великої кількості порожніх розмов, телефонних дзвінків або повідомлень, які закінчуються словами «ну чому ти не відповідаєш так довго». Вам щось заважає зосередитись. Якась важлива справа насправді потребує вашої уваги. Малоймовірно, що ви з нею в суботу цілком впораєтеся, проте зараз дуже добре її ретельно обміркувати та скласти зрозумілий для себе план. Момент також добрий, аби відвідати родичів, батьків, поспілкуватися до душі, спитати в них про пораду.


Гороскоп для знаку Лев на 18 травня

Лев (23 липня – 22 серпня), можливо, ви чекаєте грошових надходжень або збираєтеся зробити покупку. Але справа відкладається. Через це можете хвилюватись, дратуватися, особливо зранку. Проте по обіді якесь рішення буде знайдено. Ваші бажання почнуть швидко втілюватися у життя, а настрій помітно покращає. Можливо ваша нервова система втомилася від емоційних гойдалок останнього тижня, тож вам треба більше спати та ретельно продумати свій раціон.


Гороскоп для знаку Діва на 18 травня

Діва (23 серпня – 22 вересня), вчинивши великодушно, ви одразу почнете переживати, чи не припустилися помилки. Але ви все зробили правильно – добро вам повернеться. Вам не потрібно зараз обговорювати з іншими свої ідеї та плани. Очікуйте на вдалий випадок, удача зараз на вашому боці. Але не поспішайте - а то удачу можете злякати. Можливі добрі звістки про гроші та покупки.


Гороскоп для знаку Терези на 18 травня

Терези (23 вересня – 22 жовтня), у вас якісь зміни – і ймовірно вам цього не хочеться. Думатимете про те, як зробити, щоб владнати делікатну справу, пов’язану не лише з вами особисто. Можливо вам потрібна порада, але ви не знаєте, в кого про неї спитати, або не отримуєте зрозумілої відповіді. Проте надвечір ви таки щось придумаєте, песимістичний настрій розсіється.


Гороскоп для знаку Скорпіон на 18 травня

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада), у вас буде гарний настрій, багато енергії. Буде важливе та позитивне спілкування – мабуть, жартуватимете та обговорюватимете щось. Важливо тільки, щоб ваші жарти нікого не образили. Тому що посваритися у суботу вдасться дуже легко. І ви потім через це самі переживатимете. Намагайтеся обмірковувати все, що кажете. І чекайте на добрі новини.


Гороскоп для знаку Стрілець на 18 травня

Стрілець (22 листопада – 22 грудня), ви напевно багато сил вклали в якусь справу. І зараз бачите результати, що є обнадійливими. Мабуть ваша справа вже починає реалізовуватися сама по собі, вона вже не потребує активного втручання з вашого боку. Такі результати чудово мотивують. Тож проведете суботу з переважно добрим та веселим настроєм. Проте можете розмірковувати про те, де взяти гроші. Чи як наступного тижня домовитися з шефом про підвищення зарплати.


Гороскоп для знаку Козеріг на 18 травня

Козеріг (23 грудня – 20 січня), ви все правильно зробили. Якщо отримані результати менші, ніж ви розраховували - значить, просто потрібно ще дотиснути. Поки ж треба відпочити і за можливості розслабитися. Це правильні думки для Козерога на ці вихідні. Проте у суботу розслабитися вам може не бути просто, бо вас переслідують думки щодо того, що важлива справа не завершена. Треба заспокоїтися: все владнається дуже скоро. А цими вихідними можете розраховувати на важливу пораду.


Гороскоп для знаку Водолій на 18 травня

Водолій (21 січня – 19 лютого), можете відчути, що вас не цінують. Або ж намагаються перекласти на вас справи, якими ви не повинні займатися. Проте з'ясовувати стосунки, сердитися у суботу не варто. Пару може ви й спустите, але загалом ситуацію обернете собі на шкоду. Намагайтеся мислити раціонально - з того, що відбувається навколо вас, ви можете отримати зиск. І ще майте на увазі, вечір суботи буде дуже важливий. Чекайте на осяяння, дуже важливої та навіть геніальної ідеї.


Гороскоп для знаку Риби на 18 травня

Риби (20 лютого – 20 березня), субота може й не буде плідною, але позитивною вона виявиться точно. У вас буде багато дрібних турбот, впоратися з якими вдасться легко, без особливих зусиль. Багато спілкуватиметеся, радитиметеся, жартуватимете. При цьому можете досягти вражаючих результатів у якихось питаннях - несподівано для себе. Ще вам пощастить у коханні. Але щось найважливіше і значне поки що залишається нездійсненим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.