У Viber можна дізнатися імена незнайомих абонентів: як скористатися новою функцією

У Viber додали функцію, яка може визначати імена невідомих номерів

Як Viber може визначати абонентів невідомих номерів
Viber

У Viber з'явилася функція, яка дозволяє ідентифікувати імена абонентів невідомих номерів. Така функція може також підказувати, кому саме належить номер. Зокрема, йдеться про ідентифікацію дзвінків як потенційно небезпечних через спам або шахрайство. 

Як передає dev.ua, функція "Ідентифікація абонентів" працює під час вхідних дзвінків через Rakuten Viber та мобільну мережу. Зараз оновлена функція доступна для 10% користувачів. Проте вже до кінця місяця очікується, що цією можливістю зможуть скористатися всі користувачі в Україні з Rakuten Viber на Android. 

Зазначається, що ця функція дає можливість дізнаватися, хто саме телефонує. Ім'я користувача, яке відображається в підказці, базується на найчастішому варіанті, як його записали інші користувачі застосунку. Після завершення виклику користувач може обрати: набрати номер ще раз, повідомити про спам або розпочати чат і зберегти контакт.

Згідно з опитуванням Rakuten Viber від 2024 року, в якому взяли участь 70 000 людей, 56% не беруть слухавку з невідомих номерів. Таким чином "Ідентифікація вхідних дзвінків" від незнайомих абонентів дає користувачам додатковий контроль. За словами Офіра Еяла, генерального директора Rakuten Viber, це ще один крок, щоб допомогти людям захищати свій особистий простір та економити час.

Зазначається, що користувачі Rakuten Viber з версії 22.7.0 можуть увімкнути ідентифікацію абонента в розділі "Виклики та повідомлення" в меню налаштувань. Для цього треба обрати "Додатково", потім - "Параметри" і "Виклики й повідомлення". Також користувачі можуть увімкнути й вимкнути функцію на своєму смартфоні та за потреби вимкнути ідентифікацію себе в інших користувачів. 

Як працює функція з папками для чатів у Viber

У Rakuten Viber запустили функцію зручного пошуку діалогів та каналів. Йдеться про створення тематичних папок для каналів та особистих чатів. Наприклад, можна створити окрему папку для переписок з друзями, колегами або сусідами. Зокрема, можна позначати всі чати та канали з папки як прочитані в пару кліків, що спрощує прочитання та управління. Відомо, що поступово функція буде доступною для всіх користувачів Rakuten Viber версії 22.0 і вище.

Ця функція дає такі можливості:

  • Створювати до п’яти спеціальних папок на додаток до вкладки "Усі" (включає всі чати та канали):
  • Кількість чатів та каналів у одній папці необмежена;
  • Один чат або канал можна додавати в декілька папок одночасно;
  • Користувачі можуть перейменовувати папки на свій розсуд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube