У Великій Британії створили щит-невидимку, який може приховати кількох людей - відео

Читать на русском

Утримувати та переносити щит можна за допомогою спеціальних ручок

Читать на русском
У Великій Британії створили щит-невидимку
Щит-невидимка повністю ховає людей

Утримувати та переносити щит можна за допомогою спеціальних ручок

Розробники британської компанії Invisibility Shield винайшли щит-невидимку, який може приховувати захований предмет, у тому числі й кількох людей. Він портативний та доволі великий. 

Про новий винахід британців повідомила газета Daily Mail. У виданні зазначають, що завдяки безлічі лінз щит розсіює вертикальну смугу світла та викликає ілюзію зникнення об'єкта. Висота розробки складає 183 сантиметри, а ширина - 122 сантиметри.

"На відміну від плаща Гаррі Поттера, він досить великий, щоб приховати кількох людей", - зазначили журналісти.

Щит-невидимка доволі великий
Щит-невидимка доволі великий

У виданні додали, що придбати незвичайний щит можна за 699 фунтів стерлінгів. За словами розробників, найкраще винахід працює на однорідному тлі. Утримувати та переносити щит можна за допомогою спеціальних ручок, залишаючись при цьому непоміченим, заявили у компанії.

Щит може приховати не лише предмети, але й людей
Щит може приховати не лише предмети, але й людей

 

Інші винаходи дослідників

Австралійські дослідники розробили революційну технологію під назвою DeWave, яка може перетворювати людські думки на текст. Завдяки цій інновації користувачам більше не потрібно буде друкувати чи говорити, адже їхні думки одразу ж з'являтимуться на екрані.

Система DeWave ґрунтується на електроенцефалографії (ЕЕГ), яка дозволяє вимірювати електричну активність мозку. Спеціальна шапочка, одягнена на голову користувача, записує мозкові хвилі, а потім декодує їх у текст.

Також вчені створили модель штучного інтелекту, яка може прогнозувати фінансове благополуччя, стан здоров'я та ризик передчасної смерті людини. Система life2vec аналізує дані про зарплату, фізичні показники та інші параметри, щоб дати оцінку майбутнього індивіда.

За словами розробників, life2vec з вражаючою точністю (78%) передбачила випадки передчасної смерті під час тестування на базі даних 6 мільйонів жителів Данії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.