Не тільки крокодили і медузи, але тут навіть птахи нападають на людей
При слові "пляж" одразу уявляється море, сонце, гарячий пісок і маса інших задоволень від літнього відпочинку. Тому складно уявити, що в такому місці нас може підстерігати небезпека. А це дійсно так! Тут ви дізнаєтесь про пляж, на якому замість відпочинку можна отримати серйозні неприємності.
Небезпеку важко виміряти та багато людей оцінюють її по-різному, пише IFLScience. Якщо ви вважаєте, що це місце з великими, страшними тваринами, то дехто пропонує віддати цю назву мису Скорботи в Австралії. Це місце дійсно дивовижне: його територія є точкою перетину двох об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - тропічного лісу Дейнтрі у вологих тропіках Квінсленду та Великого Бар'єрного рифу - і є домівкою для унікальної флори та фауни. Однак також не можна заперечувати, що "Скорбота" - доречна назва для мису, якщо ви не маєте на увазі його дику природу, список якої наповнений істотами, яких багато хто з нас, ймовірно, хотів би побачити, але бажано з безпечної відстані.
Очолює цей список південний дерихвіст, якого часто називають найнебезпечнішим птахом у світі. Можливо, вони не вміють літати, але ці неоново-сині птахи також мають гострі кігті, які здатні вбити людину. На щастя, зустріти смерть від пазурів птаха доволі рідкісне явище. Зазвичай вони тримаються якомога далі від вас, якщо ви тримаєтеся досить далеко від них, що в будь-якому випадку є гарною ідеєю, враховуючи, що люди є основною причиною, чому вони знаходяться під загрозою вимирання.
Крім того, мис Скорботи є домом для крокодилів, про що свідчать попереджувальні знаки, розміщені біля річок, популярних місць для купання та на пляжі. У теплу пору року у водах також збільшується кількість жалких медуз - тут уздовж узбережжя можна побачити медуз-боксерів та іруканджи. Проте не всі вважають тварин найнебезпечнішою річчю на пляжі, особливо якщо ви розсудливі й зустрічаєтеся з ними рідко - багато хто набагато обережніше ставиться до моря: зануритися в чисту блакитну воду може бути спокусливо, але купатися тут не рекомендується. Через це навіть є табличка з підрахунком, що показує понад 80 смертей, які сталися тут через потужні зворотні течії.
"Прибій і відривні течії мінливі і часто надзвичайно підступні, але найгірше взимку, коли переважають умови високого прибою. ТУТ РЕГУЛЯРНО ТРАПЛЯЮТЬСЯ ВИПАДКИ УТОПЛЕННЯ!", - йдеться на сайті Департаменту землі та ресурсів Гаваїв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.