Супергаджет AI Pin з тріском провалився: стартап Humane назвали найгіршим продуктом

Читать на русском

Хоча Humane і намагається виправити становище, оновивши AI Pin підтримкою ШІ GPT-4, пізно говорити про успіх цього гаджета

Читать на русском
AI Pin та рука
Передбачалося, що Ai Pin від Humane звільнить людей від смартфонів, але продаж був повільним

Хоча Humane і намагається виправити становище, оновивши AI Pin підтримкою ШІ GPT-4, пізно говорити про успіх цього гаджета

Стартап Humane, який розробив пристрій AI Pin на основі технологій штучного інтелекту, переживає не найкращі часи після провалу свого флагманського продукту на ринку. Гаджет, який за задумом розробників мав стати альтернативою смартфонам, розкритикував за численні недоробки. Тепер Humane веде переговори з HP та кількома іншими компаніями щодо продажу свого бізнесу.

За кілька днів до того, як оглядачі гаджетів висловилися з приводу Humane Ai Pin, футуристичного пристрою з штучним інтелектом, засновники компанії зібрали своїх співробітників і закликали їх підготуватися. Вони попередили, що відгуки можуть бути такими, що розчаровують, пише The New York Times. У квітні рецензенти жорстко розкритикували новий продукт вартістю 699 доларів, який Humane продавала протягом року за допомогою реклами та на яскравих заходах, таких як Тиждень моди у Парижі. Деякі рецензенти заявили, що Ai Pin був "повністю зламаний" і мав "явні недоліки". Один із них назвав це "найгіршим продуктом, який я коли-небудь перевіряв".

AI Pin прикріплюється до вашого одягу за допомогою магнітів і покликаний розвантажити вас від завдань, які ви зазвичай виконуєте зі смартфоном, наприклад, робити нотатки, шукати щось в Інтернеті та фотографувати. Замість екрана ця шпилька світить зеленим лазером на вашу руку, показуючи текст. 

Теоретично, гаджет з камерами та сенсорами, який завжди буде біля вас і зможе відповісти на будь-які ваші запитання, звучить цікаво та зручно, але реалізація саме AI Pin "підкачала": пристрій часто перегрівався навіть у неспекотний день, прищіпка не могла надати відповіді навіть на неважливі питання, проекція на руку, витягнуту перед собою, також виявилася не найзручнішим методом комунікації. Крім того, час автономної роботи гаджета виявився недостатнім через занадто маленький акумулятор. Для вирішення цієї проблеми Humane запропонувала покупцям купувати додаткову батарею та зарядний футляр за $100, однак навіть за допомогою ресурсу вистачало лише на півдня використання. А нещодавно Humane попросила клієнтів припинити користуватися зарядним футляром пристрою через ризик загоряння, пов'язаного з акумулятором - все це забезпечило "успішний провал" AI Pin.

Прищіпка на одяг із вбудованим штучним інтелектом AI Pin
Прищіпка на одяг із вбудованим штучним інтелектом AI Pin

Цікаво, що деякі співробітники Humane намагалися переконати керівництво відкласти вихід AI Pin, доки недоліки не будуть усунені. Однак їхню думку проігнорували, а старший інженер-програміст, який висловив сумніви, навіть втратив роботу - на зборах компанії керівництво заявило, що той порушив політику, негативно відгукнувшись про Humane. У результаті гаджет вийшов на ринок у "сирому" вигляді. А після розгромних оглядів провідних видань стало зрозуміло, що провал AI Pin завдав серйозної репутаційної шкоди стартапу Humane. 

Та приблизно через тиждень після виходу оглядів Humane вступила в переговори з великим виробником комп'ютерів і принтерів HP про продаж свого бізнесу при його оцінці більш ніж $1 млрд. Поки переговори мають неформальний характер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.