Ще по одній: робота навчили робити коктейлі залежно від настрою клієнта - відео

Читать на русском

ChatGPT розпізнає лише сім емоцій: радість, смуток, агресія, роздратування, страх, здивування та нейтральність

Читать на русском
Робот та жінка
Відвідувачів на виставці попросили стати перед екраном, щоб розпізнавати вирази їхніх облич

ChatGPT розпізнає лише сім емоцій: радість, смуток, агресія, роздратування, страх, здивування та нейтральність

На виставці CES 2024 було представлено нового робота-бармена. Він використовує штучний інтелект (ШІ), щоб визначати настрій людини та подавати їй напої залежно від її емоційного стану. Відвідувачам говорили, чи ставляться вони до однієї з семи емоцій, включаючи радість, смуток, агресія, роздратування, страх, здивування та нейтральність.

Doosan Robotics представила свій Mixmaster Moodie, який використовує гумові штучні м'язи для подачі відвідувачам коктейлю на основі візуальних і звукових сигналів, пише The Science Times. Відвідувачам виставки CES було запропоновано відвідати стенд Moodie, де вони стояли перед екраном зі штучним інтелектом, який зчитував вираз їх обличчя та створював напій залежно від їхнього настрою.

Moodie аналізує людину, щоб визначити її настрій на основі діагностики веб-камери Logitech. Вибір опції "Створити рецепт коктейлю" запропонує Moodie створити один із 24 наперед запрограмованих напоїв, розроблених ChatGPT, на основі почуттів людини. Бот вибирає інгредієнти для створення ідеального алкогольного чи безалкогольного напою та акуратно струшує його, перш ніж налити суміш у чашку покупцю. За словами відвідувачів виставки, коктейлі вийшли дуже смачні.

"Компанія сподівається скоротити монотонні, неприємні та небезпечні обов'язки, які зазвичай зустрічаються в роботі, що повторюється, шляхом змішування робототехніки з людською участю", - сказав Вільям Рю, генеральний директор Doosan Robotics.

Також компанія заявила, що такі роботи, як Moodie, допоможуть підвищити продуктивність за рахунок зниження ймовірності нещасних випадків та підвищення безпеки працівників. Компанія на цьому не зупиниться та прагне перетворити різні галузі, впроваджуючи своїх роботів у різні відділи, такі як виробництво, логістика, продукти харчування та напої, архітектура, кіно, сфера послуг та охорона здоров'я.

Можливо вы пропустили...

Куди б кияни витратили 10 мільйонів доларів?

Зараз ми знаходимося у центрі Києва, і ми будемо запитувати киян, куди б вони витратили б 10 мільйонів доларів, якби в них були такі кошти. Деякі, можливо, інвестували б у бізнес, інші - у нерухомість, а можливо, хтось би обрав благодійність. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися всі відповіді киян та гостей столиці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.