Розширення RWGFY для Chrome отримало оновлення, які нові функції доступні для користувачів
Українські IT-фахівці з компанії Softum оновили розширення RWGFY (Russian Websites Go F Yourself) для браузера Chrome. У версії 2.0 користувачі зможуть одразу прямо в пошуку Google бачити, чи є сайт безпечним. Тобто, чи не є це сайтом російського походження. Інформація буде на екрані ще до того, як користувач клікне та перейде за посиланням.
Як передає dev.ua, тепер користувачі також зможуть оцінювати профілі та особистості в соціальних мережах. Розробники пояснили, що нова версія RWGFY буде автоматично змінювати іконку на позитивну, негативну або нейтральну залежно від оцінки. Крім того, користувачі зможуть і самі висловити довіру або недовіру тому чи іншому домену, натиснувши на відповідні кнопки. Голоси будуть додаватися до загального рейтингу, який враховуватиметься при переході користувачів.
Крім того, після оновлення розширення RWGFY виявляє російський наратив та автоматично замінює його на правильний український. Наприклад, якщо написано "на Україні", розширення змінить текст на "в Україні".
"Тепер ви можете легко змінити фамілію того бздуна, що править у рф уже 20 років, на свій варіант. Колись українські футбольні вболівальники це почали. Твоя задача — додати цьому трішки кольору. Невеличка підказка від нас: бздюх, телепень, вишкребок, наволоч, йолоп, курва. Хоча, той, що всі знають — найкращій, насправді. Розважайся", - розповіли про оновлення розробники.
Розробники також додали, що мета оновлень в тому, щоб користувачі серйозніше ставилися до інформаційної гігієни. Таким чином, юзери будуть більш розбірливі, коли йдеться про інформацію з інтернету.
Раніше повідомлялося, що до топу серед популярніших застосунків OpenAI увійшли застосунки зі штучним інтелектом для шпаргалок. Це застосунки, які спрямовані на допомогу студентам та школярам писати контрольні роботи та різні твори. Зазначається, що такі інструменти користувачі переглянули понад три мільйони рази.
Відомо, що найпопулярнішими в OpenAI є чатботи, які передбачають майбутні ціни на акції та обходять детектори плагіату. Крім того, в рейтинг потрапив застосунок Consensus, який використовується для пошуку та узагальнення наукових праць. Крім того, набирають популярності інструменти зі штучним інтелектом, які здатні відповідати на поставлені питання, надавати шаблони для написання робіт, а також щось радити учням. При цьому компанія OpenAI забороняє додатки, які займаються академічною нечесністю або сприяють їй.
Відомо, що в 2024 році стали популярнішими також інструменти для дизайну. Це інструменти, які здатні миттєво генерувати зображення, а також перекладати з однієї мови на іншу, допомагати з пошуком роботи та створювати резюме.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.