Пес став серійним злочинцем, бо йому сподобалося бути героєм - звіт поліції

Собаку породи ньюфаундленд упіймали на гарячому

Собаки, тварини, природа, історія
Пес за винагороду ладен був на все, ну або майже на все!

Собаки дуже розумні, й сперечатися з цим марно. Інколи настільки, що здатні до втілення підступних планів у житття. Так, у Франції пес-рятівник свідомо штовхав дітей у Сену, аби врятувати їх і отримати за це винагороду. Річ у тім, що до того, як дорослі це помітили, сталася ще одна цікава історія порятунку. Цей пес-герой витяг з води дитину, за що його нагородили стейком. Пес швидко второпав, що порятунок дітлахів – справа прибуткова, і вирішив рятувати їх знову і знову, попеердньо влаштовуючи їм омивання у ріці, пише IFLScience.

Про пса породи ньюфаундленд, також відомої як водолаз, написали в New York Times 2 лютого 1908 року. В публікації згадувалось, що він мешкав разом з господарем біля річки недалеко від Парижа. Ця героїчна собака стрибнула через живоплоти у воду, почувши дитячий плач. Песик врятував малечу, яка впала в річку під час гри. Пса смачно нагодували і написали про нього статтю. 

Собака витягував дітей з води за стейк: але спершу він їх туди штовхав 1
Пес виявився дуже-дуже кмітливим!

За трохи дивного збігу обставин, той же самий пес через два дні врятував іншу дитину з Сени. Ще одне врятоване життя, ще один стейк, і саме тут з'ясувалася закономірність. Діти почали падати у воду все частіше і частіше, їх щоразу рятувала одна й та сама собака. Так тривало доти, доки не проходив і день, щоб дитина мимоволі не занурювалась у воду, і її не витягував би ньюфаундлендський пес.

Мешканці почали хвилюватися, що на ділі хтось навмисно штовхає дітей у воду, але вони й подумали не могли, хто саме це робив. Пса було упіймано на гарячому, він штовхав дітей, які гралися на березі, неглибоко у воду, аби ті замочилися, а потім витягав з води. 

"Таким чином пес створив для себе прибуткове джерело доходу", – писало видання NYT. Відзначимо, що песику за це нічого не було. 

Ідея про те, що собака може навчитися робити щось за винагороду, далеко не надумана. Відома теорія Павлова продемонструвала, як собаки можуть навчитися передбачати винагороду за допомогою стимулу. Отож, винагороджуючи поведінку вашого собаки, прорахуйте його можливу поведінку на кілька кроків уперед, кажуть кінологи. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube