У міру появи результатів пошуку користувач може ставити системі додаткові уточнювальні запитання, як у чат-боті ChatGPT
Компанія OpenAI представила експериментальну версію пошукової системи, що базується на штучному інтелекті, і назвала її SearchGPT. Цей інструмент покликаний об'єднати потужність існуючих моделей штучного інтелекту з актуальними даними з інтернету, надаючи користувачам швидкі та точні відповіді, підкріплені зрозумілими джерелами. Найвдаліші функції SearchGPT згодом будуть інтегровані в ChatGPT, розширюючи можливості цього популярного чат-бота.
Спочатку спробувати SearchGPT зможе лише невелика група користувачів та видавців. Вони стануть першими тестувальниками і допоможуть нам зробити пошук ще кращим. Якщо ви хочете бути в перших рядах, то можете записатися в список очікування.
Як зазначається у прес-релізі, SearchGPT - це поки що тестова версія, "прототип нових функцій пошуку, покликаних об'єднати міць наших моделей штучного інтелекту з інформацією з інтернету, щоб дати вам швидкі та своєчасні відповіді на основі зрозумілих і релевантних джерел". "Пошуковик" передбачає можливість ставити додаткові запитання, "якби ви це робили у розмові з людиною". Таким чином буде створюватись загальний контекст для кожного запиту.
Система не просто видає за пошуковим запитом набір посилань, а намагається їх упорядкувати й осмислити. У міру появи результатів пошуку користувач може ставити системі додаткові уточнювальні запитання, як у чат-боті ChatGPT.
Нещодавно OpenAI представила ChatGPT Edu. Це - спеціальна версія ChatGPT для університетів. Мета компанії - відповідально впроваджувати технології штучного інтелекту для студентів, викладачів та науковців. На сайті OpenAI зазначається, що ChatGPT Edu запропонує користувачам доступ до нещодавно представленої моделі GPT-4o, яка добре справляється з інтерпретацією тексту, кодуванням і математикою.
А 13 травня OpenAI представила GPT-4o. Це - оновлена версія моделі GPT-4, якій вже більше як рік. OpenAI робить нову модель доступною для всіх, включаючи безкоштовних користувачів ChatGPT. Нова модель буде краще працювати з текстом, аудіо та зображеннями в режимі реального часу. Чат-бот майже миттєво перекладає мову з однієї мови на іншу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.