Synchron розробила мозковий імплант з ChatGPT: ШІ допоможе набирати текст силою думки

Чат-бот на основі ШI, розроблений компанією OpenAI, значно спростить процес комунікації, надаючи автоматичні текстові та аудіо поради в реальному часі

Synchron, ChatGPT
Synchron розробила мозковий імплант з ChatGPT для паралізованих

Компанія Synchron, яка спеціалізується на розробці інтерфейсів мозок-комп'ютер (BCI), оголосила про впровадження ChatGPT у свій новітній мозковий імплант. Це технологічне нововведення дозволить паралізованим пацієнтам вільно спілкуватися з іншими за допомогою сили думки.

Чат-бот на основі ChatGPT, розроблений компанією OpenAI, значно спростить процес комунікації, надаючи автоматичні текстові та аудіо поради в реальному часі. Система аналізує контекст і емоційний стан користувача, щоб запропонувати відповідні фрази та слова, що фактично надає користувачам можливість "писати" думками. Цей функціонал є удосконаленим аналогом звичайного автозаповнення тексту.

Чіп з'єднаний з корою головного мозку через кровоносну систему. За словами розробників, це відкриває нові перспективи у сфері спілкування.

ШІ допоможе набирати текст силою думки
ШІ допоможе набирати текст силою думки

Раніше тестування нової технології показало позитивні результати: пацієнт з аміотрофічним латеральним склерозом, який вже має імплант Synchron, відзначив зменшення стресу і підвищення комунікаційної ефективності завдяки цьому ШІ-інструменту.

 

Том Окслі, CEO Synchron, підкреслив важливість цього досягнення. Адже він дає друге життя для людей, які втратили можливість вести спілкування.

"Наші пацієнти втратили здатність виконувати звичайні дії через неврологічні захворювання. Генеративний ШI надає контекстуально точні варіанти для спілкування, в той час, як BCI забезпечує автономію у виборі", - повідомив Окслі.

Завдяки новій платформі, пацієнти зможуть набагато швидше і легше спілкуватися, що має потенціал значно покращити якість їхнього життя.

OpenAI анонсувала нову версію ChatGPT під назвою ChatGPT Edu, розроблену спеціально для університетів. Метою цієї ініціативи є етичне впровадження штучного інтелекту для підтримки студентів, викладачів і дослідників у навчальному процесі.

У Китаї розробили власну версію чат-бота на основі штучного інтелекту, яка отримала назву Chat Xi PT. Нова модель вже була представлена державними органами країни. Вона адаптована до думок та ідей президента КНР Сі Цзіньпіна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube