Після того, як пропадає мережа, на екрані з'являється маленький піксельний динозавр, але не всі знають, що це кумедна гра
Браузерна гра з біжучим динозавром у головній ролі - одна з ключових "пасхалок" Chrome. Але деякі люди думають, що це просто статичне зображення. Якщо ви один із цих людей, то проґавили десятиліття гри Dinosaur Game.
Після того, як у вас пропадає мережа і ви перебуваєте офлайн, ви стикаєтеся з цим маленьким піксельним динозавром, але не всі знали, що можна грати в цю кумедну міні-гру, поки чекаєте, коли знову з'явиться Wi-Fi, пише IFLScience.
"Ідея "нескінченного раннера" як пасхального яйця на сторінці "Ви офлайн" народилася на початку 2014 року", - згадав Себастьєн Габріель, дизайнер Google і член команди, яка спочатку створила гру "Динозавр". "Це гра на повернення в "доісторичну епоху", коли у вас не було Wi-Fi. Кактуси і пустельна обстановка були частиною першої ітерації сторінки "ви офлайн", а візуальний стиль - це данина нашій традиції піксельного мистецтва в ілюстраціях помилок Chrome".
Гра дуже проста: ви можете тільки бігати, пригинатися і стрибати, а мета - уникати якомога більшої кількості кактусів і птеродактилів. Зрештою, день змінюється ніччю, грайте досить довго, і ваш друг-динозавр бере пальто та каву, коли вони залишають пустелю і прямують до міста.
Насправді, динозавр пройшов через безліч таких тем за ці роки. Наприклад, на десятий день народження Chrome у 2018 році гравці Dinosaur Game знайшли у пустелі святковий торт - з'ївши його, динозавр отримав святковий ковпак на голову. А під час Олімпіади 2020 року ви могли знайти олімпійський факел, а звичайні перешкоди були замінені на олімпійські тематичні випробування.
Хоча, схоже, багато людей не знали про Dinosaur Game, це в порядку речей для компанії, відомої своїми великодніми яйцями. Гра, зокрема, виявилася дуже популярною серед ветеранів-користувачів Chrome: так, у 2018 році Google повідомив, що в гру грали близько 270 мільйонів разів щомісяця на ноутбуках і мобільних платформах.
"Не дивно, що більшість користувачів приїжджають із країн із ненадійними або дорогими мобільними даними, як-от Індія, Бразилія, Мексика чи Індонезія", - зазначив інженер Chrome UX Едвард Юнг, який також допомагав створювати гру. "Дійшло до того, що нам довелося надати адміністраторам підприємств можливість вимкнути гру, тому що школярі та навіть дорослі, які повинні були працювати, дійсно захопилися нею".
Крім того, якщо ви хочете грати, вам не потрібно вдаватися до відключення інтернет-з'єднання.
"Ми також створили URL-адресу chrome://dino, де люди можуть грати в гру, не виходячи з мережі", - додав Габріель. "Сторінка пропонує "аркадний режим", щоб гравці могли тренуватися для досягнення найкращих результатів у повноекранному режимі".
Та у вас, напевно, залишилося питання: чи можна пройти гру? І відповідь: так. На кшталт того.
"Ми побудували [гру] так, щоб вона могла тривати близько 17 мільйонів років, стільки ж часу, скільки тиранозавр був живий на Землі", - пояснив Юнг Google. "Так що, так, технічно це можна перемогти, але ми відчуваємо, що після цього ваш пробіл може бути не таким, як раніше".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.