Кристувачі зможуть змінити голос, який використовується, а також налаштувати мову начитування
Google впроваджує нову опцію під назвою "слухати цю сторінку", яка може читати веб-сторінку вголос для вас прямо у браузері Chrome для Android. Функція має елементи управління відтворенням, схожі на ті, що користувачі можуть знайти в музичних або подкаст-плеєрах, що дозволяє призупиняти, змінювати швидкість читання, перемотувати вперед або пропустити вперед або назад на 10 секунд за раз.
Як пише The Verge, користувачі також можуть змінити голос, який використовується, а також мову. Функція підтримує кілька мов, включаючи англійську, українську, французьку, німецьку, арабську, хінді та іспанську. Щоб перевірити, чи працює у вас ця функція, перейдіть на сторінку з багатою текстовою інформацією, а потім натисніть меню з трьох крапок і "слухати цю сторінку", яка повинна з'явитися прямо під опцією "переклад".
Користувачі також можуть запросити Google Assistant прочитати веб-сторінки вголос для вас, а також навіть перекладати текст на інші мови під час цього процесу. Але вибір цієї опції перенесе користувачів з Chrome в додаток Google, тоді як нова опція залишить вас у вашому браузері. Google також тестував цю функцію для Chrome на настільних комп'ютерах. Safari для iPhone має схожу функцію під назвою "слухати сторінку".
Пошукова система Google розпочала більш ретельне налаштування своєї системи "Огляди штучного інтелекту" (AI Review) після того, як вона почала надавати користувачам дивні та іноді небезпечні поради. Ця нова функція, яка була впроваджена в пошук Google цього місяця, стала скаржником на неполадки і почала генерувати дуже незвичайні відповіді на запити користувачів. Причиною цього стали "дуже рідкісні запити", на які ШІ не був навчений.
IT-гігант Google прийняв рішення виплатити 700 мільйонів доларів у зв'язку з урегулюванням антимонопольного спору. Частину цієї компенсації отримають користувачі пристроїв з операційною системою Android. Вже відомо, які суми вони можуть отримати.
Google змінює правила зберігання даних у "Хронології" Google Maps. Починаючи з 1 грудня 2024 року, історія місць розташування буде зберігатися на пристроях користувачів, а не в хмарі. До цього часу рекомендується користувачам завантажити або перенести свої дані геолокації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.