Чіп Apex, який імплантується в тіло людини, можна використовувати для зберігання біткоїнів, відкриття дверей або оплати за чашку кави
Компанія VivoKey Technologies, яка базується в американському місті Сіетл, пропонує криптовалютний гаманець Apex розміром з таблетку, який імплантується в тіло. Про це пише Мінфін з посиланням на Decrypt.
Пристрій керується через застосунок, а транзакції обробляються безпосередньо всередині імплантованого чіпа.
«Ці гаманці — це апаратні гаманці, які призначені для надсилання криптовалюти. Ваш телефонний застосунок — це ваш інтерфейс, але він не має закритих ключів. Закритий ключ і фактичне підписання біткоїн транзакції або іншої крипто-транзакції здійснюється в чіпі», — розповів засновник і генеральний директор VivoKey Technologies і Dangerous Things Амаль Граафстра.
За його словами, чіп Apex можна використовувати для зберігання біткоїнів, відкриття дверей або оплати за чашку кави.
Технологія використовує NFC і RFID і підтримує кілька видів криптогаманців, включно з Satochip, Seedkeeper і Status IM key card wallet. Це дає змогу працювати з різними блокчейнами та криптовалютами.
Пристрій вводять під шкіру за допомогою спеціальної голки. При цьому операція займає лише кілька секунд. Вартість такого імплантованого криптовалютного гаманця становить $349.
Граафстра розвіює поширені побоювання щодо стеження за допомогою імплантованих чіпів. За його словами, пристрій не є трекером і не може відстежувати місцеперебування користувача.
Натомість це надійний апаратний гаманець, який неможливо втратити чи забути.
Хоч QR-коди було винайдено 30 років тому. Але 2020 року вони пережили справжній ренесанс під час пандемії COVID-19 як "безконтактна" система передавання інформації. Однак не багато хто знає історію QR-кодів - і мало хто взагалі розуміє, що означає ця абревіатура.
QR означає "Швидка відповідь", пише IFLScience. Систему кодів було розроблено у 1994 році Масахіро Харою та його командою в компанії DENSO, японському виробнику, що займається розробкою технології штрихкодування.
Стандартний QR-код може зберігати до 7089 цифрових символів, 4296 буквено-цифрових символів, 2953 двійкових байти або 1817 символів кандзі - істотно більше інформації, ніж простий штрих-код. Навіть якщо код спотворений або прихований, сканери все одно можуть його зрозуміти, що робить його дуже практичним у непередбачуваному реальному світі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.