Телевізори G-Plus обіцяють багато безкоштовних фільмів: розслідування показало, чи правда це

Нібито «гонконзька компанія» під бренд G-Plus випускає телевізори, які дозволяють українцям дивитися кіно із заборонених Нацрадою ресурсів, хоча розслідування встановило, що за цим може стояти українець Іван Лавков

гаджет, інтернет, телевізор, фільм
Українцям пропонують гаджет з вбудованим софтом

Бренд G-Plus продає в Україні телевізори, головна «фішка» яких – безоплатні фільми «онлайн без реєстрації». А на сайті бренду активно просувається HDRezka та інші піратські сервіси, які можуть бути вбудовані в пристрій, хоча самі ж представники компанії це заперечують. 

Майже на всіх світлинах продукту на екрані брендового телевізора зображений піратський онлайн-кінотеатр HDRezka, який потенційно пов’язаний з росією. Побачити на екрані телевізора можна й інші піратські кінотеатри – KINOGO й Filmix, які Нацрада заборонила в Україні з 9 листопада 2023 року. Про це пише сайт Аin.ua

Покупцям пропонують дивитися фільми з піратських ресурсів.
На телевізорі можна дивитися фільми з піратських ресурсів.

 

На запит журналістів PR-менеджер компанії запевнив, що на телевізорах немає піратських вбудованих програм. Однак на рекламних відео та скриншотах видно, що піратські застосунки модифіковані – бо на них є логотип G-Plus.

Пристрої продають у торгових мережах.
Пристрої продають у торгових мережах.

 

Розслідування виявило, що на телевізорах може бути піратський софт:

  • LazyMedia Deluxe – онлайн-кінотеатр у вигляді пошуковика у піратських сервісах. Розробка є російською;
  • HD VideoBox – онлайн-кінотеатр у вигляді пошуковика у піратських сервісах. Розробка була українською, але на львівського автора була відкрита кримінальна справа. Оригінальна програма була видалена й більше не працювала. Серед піратських серверів медіаконтенту є російські. Станом на 2024 рік відомо, що програма працює лише завдяки модам, які роблять інші люди. Одним з поширених є мод від росіянина Alex.Strannik;
  • Zona – російський піратський онлайн-кінотеатр.

Хто може стояти за просуванням піратського контенту

В G-Plus пояснили, що рекламують лише телевізор, який користувачі можуть використовувати як онлайн-кінотеатр, що не заборонено в Україні. При цьому єдине програмне забезпечення, яким комплектується телевізор G-Plus – це начебто операційна система Android.

Можливості пристрою дозволяють встановити на ньому будь-які застосунки, які є в інтернеті. Але «ні виробник, ні продавець не несуть відповідальність за подальші дії споживача».

«Саме інтернет-провайдери мають відповідати за обмеження доступу користувачів до піратських кінотеатрів. Якщо провайдери будуть обмежувати вхід до піратських софтів, то доступу до них не буде й на телевізорі – бо ж G-Plus не має системи «обходу» блокувань», - йдеться з відповідей PR-менеджер компанії G-Plus.

Представник компанії запевнив, що все законно.
Представник компанії запевнив, що все законно. Скрін переписки - сайт Аin.ua

 

Нібито компанією керує «громадянин Китаю». Проте розслідування показало, що це фейк та за ним може стояти українець Іван Лавков. Ймовірно, саме йому може належати цей бізнес.

Інформатор писав, що з'явилися нові подробиці про PlayStation 5 Pro.

Ми знову зустрічаємося з командиром Грузинського національного легіону, Мамукою Мамулашвілі, для другого інтерв'ю. За останні пів року відбулося багато подій на фронті. Минулого разу ми спілкувалися, коли ми наступали, але зараз ситуація змінилася - ми в активній обороні, а російські сили намагаються наступати. Що думає з цього приводу командир? І що можна очікувати найближчим часом від ситуації на фронті? Про це дізнаєтесь під час перегляду нашого інтервʼю.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube