Нинішній рекорд зі збирання кубика Рубіка реальною людиною в даний час становить відносно прості 3,13 секунди
Робот, розроблений у Mitsubishi Electric Corporation, встановив новий світовий рекорд зі збирання кубика Рубіка за максимально короткий час. Книга рекордів Гіннеса зафіксувала час 0,305 секунди. Цей час приблизно відповідає тому часу, який потрібний людині, щоб моргнути.
Робот, розроблений у Mitsubishi Electric Corporation, впорався із завданням лише за 0,305 секунди, побивши попередній рекорд у 0,38 секунди, який також був встановлений роботом, розробленим від Mitsubishi, пише ScienceАlert. Новим рекордсменом став робот TOKUI Fast Accurate Synchronized Motion Testing або скорочено TOKUFASTbot, названий частково на честь інженера, відповідального за його розробку. Зазвичай його робота полягає у створенні двигунів.
"Щоб продемонструвати наші технічні можливості у створенні високошвидкісних та прецизійних обмоток, які є ключем до підвищення продуктивності та ефективності двигунів, які використовуються у багатьох наших продуктах, наші молоді інженери добровільно працювали над встановленням світового рекорду", - розповів Юджі Йосімура, старший генеральний менеджер Mitsubishi Electric.
Машина TOKUFASTbot оснащена деякими дуже корисними функціями для досягнення такого рекорду, включаючи алгоритм розпізнавання кольору (створений за допомогою запатентованого штучного інтелекту) та механізм обертання, який повертається на 90 градусів за 0,009 секунди.
Але в процесі тестування робота японські інженери зіштовхнулися із несподіваною проблемою. Справа в тому, що куб насилу встигав за швидкістю робота. Під час першої спроби встановлення рекорду куб-головоломка застряг. Тому вченим довелося провести нове настроювання робота, щоб вирішити цю проблему. З другої спроби роботу вдалося встановити новий світовий рекорд зі збирання кубика Рубіка.
Захоплюючись технологічними досягненнями, варто згадати, що винахіднику кубика Рубіка Ерне Рубіку в 1974 році знадобився місяць, щоб зібрати свій власний витвір, що підкреслює складність головоломки, яка налічує понад 43 квінтильйони конфігурацій.
Після цього досягнення інженери Mitsubishi Electric повернулися до своїх звичайних обов'язків, але не буде сюрпризом, якщо найближчими роками вони повернуться та перевершать свій власний рекорд, оскільки робототехніка продовжує розширювати кордони у вирішенні проблем та інновацій.
"Ми продовжимо вирішувати цікаві завдання, використовуючи технології, які ми розробили при розробці двигунів, для підтримки глобального виробництва", - додав Йосімура.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.