Студент став знаменитим, зібравши з мотлоху нікому не потрібний пристрій

Розмір пристрою за вимірами Книги рекордів Гіннеса становить менше, ніж ширина нігтя

Рекорд, Книга рекордів Гіннеса, пилосос, пилосмок, ручка
Хлопець вдруге побив той самий рекорд.

Індійський 23-річний студент Тапала Надамуні потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, створивши найменший у світі пилосос. Його ширина всього 0,65 см, це на 0,2 см менше, ніж попередній рекорд, встановлений у 2022 році, йдеться на сайті Книги рекордів Гіннеса.

Спершу визначимося з поняттями. Пилосос визначається як пристрій з електричним приводом, який збирає сміття за допомогою всмоктування, що виникає внаслідок негативного внутрішнього тиску. Пилосмок вимірюється за найкоротшою віссю його корпусу, тобто розміри ручки та шнура живлення виключаються з остаточного вимірювання.

Цікаво, що хлопець вже побив цей рекорд у 2020 році з пилосмоком розміром 1,76 см. Протягом останніх двох років він намагався його повернути, включаючи дві відхилені спроби. Цього разу він запропонував абсолютно новий дизайн, підготувавши понад 50 схематичних діаграм, щоб переконатися, що його творіння відповідає необхідним стандартам.

Ось так виглядає це диво техніки!
Ось так виглядає це диво техніки.

Досягнення адекватного всмоктування виявилося складним завданням для винахідника, який був змушений внести додаткові зміни в конструкцію після того, як зіткнувся з проблемами під час тестування. Його пилосос виявився виготовлений здебільшого з багаторазової кулькової ручки з додаванням деяких маленьких шматочків пластику та металу.

Усередині вакууму знаходиться крихітний обертовий вентилятор, який працює від чотиривольтового вібраційного двигуна, створюючи всмоктування. При підключенні до джерела живлення пилосос видає дзижчачий звук і здатний всмоктувати частинки пилу, які потім можна видалити.

Цей крихітний пристрій дійсно здатний всмоктувати пил.
Цей крихітний пристрій дійсно здатний всмоктувати пил.

"Усі студенти нашого коледжу були вражені цим крихітним пилососом, і мої викладачі сказали мені, що це найкрасивіший витвір, який вони коли-небудь бачили", - поділився радістю рекордсмен.

Загалом студент витратив понад 200 доларів на цей проект. Винахід гаджетів був його хобі з дитинства, і він радий повернути собі цей рекорд через чотири роки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube