Соцмережа Threads була закрита для користувачів у Туреччині: що кажуть в Meta

Читать на русском

Соцмережа Threads більше недоступна для жителів Туреччини, чому так сталося

Читать на русском
У Туреччині більше не працює Threads, але користувачі можуть завантажити копії своїх даних
Threads

Соцмережа Threads більше недоступна для жителів Туреччини, чому так сталося

З 29 квітня 2024 року соціальна мережа Threads від компанії Meta більше не доступно для користувачів у Туреччині. Це пов'язано з тим, що в березні турецький регулятор  видав тимчасову постанову, що забороняє обмін даними між Threads і Instagram. Аргументували це тим, що компанія ускладнила конкурентам доступ до рекламодавців.

Як передає Укрінформ, тепер, якщо жителі Туреччини відкривають застосунок Threads, то вони отримують інформацію, що він їм більше не є доступним. Зазначається, що користувачі в Туреччині не зможуть завантажувати додаток Threads, отримувати доступ до Threads зі threads.net, створювати профілі Threads або використовувати наявні профілі Threads.

При цьому профілі користувачів у Туреччині не були видалені, хоча соціальна мережа їх деактивувала. Водночас користувачі все ще можуть в будь-який момент завантажити копію своєї інформації Threads на свій пристрій. 

"Ми працюємо над тим, щоб повернути Threads у Туреччину в найближчому майбутньому", - зазначили в команді Threads.

Чому Threads заборонили в Туреччині

Компанія Meta заявляла про те, що з 29 квітня робота Threads в Туреччині буде призупинена за рішенням місцевого антимонопольного органу. Пояснювалося, що турецький регулятор видав тимчасову постанову, що забороняє обмін даними між Threads і Instagram (належить Meta). Своє рішення вони пояснили тим, що дії компанії можуть завдати шкоди ринку, адже ускладнився конкурентам доступ до рекламодавців.

"Завдяки багаторічній діяльності на ринку Meta володіє великою і детальною базою даних, яка робить послуги компанії привабливими для рекламодавців. Це дало змогу Meta виділити більше ресурсів на розвиток сервісу і ускладнило конкурентам доступ до рекламодавців, а отже, і до фінансових ресурсів, і діяльність компанії стала бар'єром для входу на ринок", - йдеться в заяві турецького антимонопольного органу", - вважають у турецькому регуляторі.   

При цьому в Meta заявили, що не погоджуються з таким рішенням. Представники Meta наголошували, що вони будуть подавати апеляцію. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.