Meta додала ШІ в смартокуляри Ray-Ban, які функції з'являться в користувачів
Розумні окуляри Ray-Ban Meta Smart Glasses отримали цікавий апгрейд. Йдеться про мультимодальний штучний інтелект, який дасть можливість обробляти різні типи інформації. Йдеться і про фотографії, і про аудіо, і про текст.
Як передає The Verge, окуляри представили ще у вересні 2023 року. Проте тепер вони отримали нову функцію мультимодального ШІ. Відомо, що нова версія Ray-Ban Meta Smart Glasses отримає можливості з:
Експерти пояснили, що тепер за допомогою фрази "Привіт, Meta, подивись" користувач буде отримувати інформацію про об'єкт. Це може бути, наприклад, дорожній знак, рослина, автомобіль тощо. Окуляри будуть робити знімок, штучний інтелект оброблятиме дані на хмарному сервісі. Після цього асистент озвучить користувачу відповідь.
Раніше стало відомо, що компанія Sony подала на патент на функцію автоматичної гри. Йдеться про функцію зі штучним інтелектом, яка буде імітувати стиль проходження гравця. Таким чином, геймери зможуть уникнути нудних або складних моментів гри. Враховуючи, що за чутками Sony збирається запускати PS5 Pro пізніше у 2024 році, інсайдери припускають, що функцію з ШІ варто чекати вже на наступному поколінні консолей.
У патенті йдеться про те, що режим автоматичної гри використовуватиме модель ШІ, щоб навчитися імітувати стиль гри користувача, беручи для цього інформацію з хмарних сервісів, таких як PlayStation Network (PSN). Також є кілька ідей про те, як це реалізувати. Йдеться, зокрема, про імітацію стилю гри гравця після проходження кількох ділянок повторюваного ігрового процесу.
Є також варіант передбачуваного шліфування контенту. Це можливість для гравця увімкнути функцію з ШІ, коли почнуться моменти, які розцінюються як повторювані. При цьому геймери в будь-який момент зможуть вимкнути цю функцію, коли нудна ділянка буде вже пройдена. Водночас гра, яка проходить сама себе, є дуже суперечливою ідеєю. Водночас це може бути корисно для геймерів, які грають у довгі ігри, щоб вони могли пропускати частини, які їм не подобаються.
Проте варто підкреслити, що сам патент ще не гарантує, що компанія дійсно це реалізує.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.