Дані з ChatGPT Edu обіцяють не використовувати для навчання штучного інтелекту
OpenAI представила ChatGPT Edu. Це - спеціальна версія ChatGPT для університетів. Мета компанії - відповідально впроваджувати технології штучного інтелекту для студентів, викладачів та науковців.
Про це йдеться на сайті OpenAI. Зазначається, що ChatGPT Edu запропонує користувачам доступ до нещодавно представленої моделі GPT-4o, яка добре справляється з інтерпретацією тексту, кодуванням і математикою.
Також ChatGPT Edu передбачає розширені можливості, такі як аналіз даних та узагальнення документів. А ще - здатність створювати кастомні версії ChatGPT і ділитися ними в робочих просторах університетів.
Крім того, користувачі матимуть покращені мовні можливості з точки зору якості та швидкості, з підтримкою понад 50 мов. OpenAI каже, що створила ChatGPT Edu після того, як побачила, що Вортонська школа бізнесу, Університет штату Аризона та Колумбійський університет використовують ChatGPT Enterprise.
"ChatGPT Edu призначений для навчальних закладів, які хочуть ширше впроваджувати штучний інтелект для студентів і спільнот у своїх кампусах", - додали в OpenAI.
13 травня OpenAI представила GPT-4o. Це - оновлена версія моделі GPT-4, якій вже більше як рік. OpenAI робить нову модель доступною для всіх, включаючи безкоштовних користувачів ChatGPT. Нова модель буде краще працювати з текстом, аудіо та зображеннями в режимі реального часу. Чат-бот майже миттєво перекладає мову з однієї мови на іншу.
Користувачі можуть спілкуватися з ШІ як за допомогою лише одного виду даних, так і за допомогою комбінації тексту, аудіо та фото, а потім отримаєте згенеровані вихідні дані також у всіх трьох форматах. Ще одна вражаюча функція - аудіовзаємодія з ChatGPT. Тепер користувач може не лише перебивати фрази ШІ, а й значно краще керувати чат-ботом за допомогою голосу, використовуючи такі команди, як "бути більш драматичним" або "звучати більше як робот", регулюючи звучання голосу ChatGPT. GPT-4o також може конспектувати віртуальні зустрічі, виокремлюючи голоси різних людей і перетворюючи в текст кожну окрему фразу спікерів, розділяючи їх за особами.
Нагадаємо, ChatGPT тепер доступний без реєстрації. А OpenAI готує до запуску пошукову систему, щоб конкурувати з Google.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.