Google запустив штучний інтелект у поштовому сервісі Gmail на Android

Згодом функція також з’явиться на пристроях з iOS

Чатбот Gemini
Чатбот Gemini став доступним у сервісі Gmail на Android

Google інтегрував у мобільний Gmail для Android інноваційного чат-бота Gemini. Цей штучний інтелект спростить управління поштою. Інструмент на базі штучного інтелекту дозволяє користувачам швидко знаходити потрібні листи, фільтрувати їх за різними критеріями та отримувати відповіді на запитання про свою поштову скриньку.

Про це інформує The Verge. Вказано, що з допомогою нової функції можна буде ставити Gemini запитання про свою поштову скриньку, шукати конкретні деталі в повідомленнях, фільтрувати непрочитані листи або ж сортувати їх за відправником. Також можна буде попросити штучний інтелект про короткий виклад змісту певного листа. 

"Gmail Q&A може бути потенційно корисним способом просіяти вашу електронну пошту або знайти щось, що може бути поховане в глибинах вашої поштової скриньки. Але зверніть увагу, що ця функція доступна не всім користувачам: вам потрібно підписатися на Google One AI Premium або мати план Google Workspace з додатками Gemini Business, Enterprise, Education або Education Premium", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що як і у випадку з багатьма інструментами генеративного ШІ, користувачі повинні будуть перевіряти точність відповідей. Незабаром нова функція стане доступною і на iOS.

Gemini - це, по суті, версія чат-бота ChatGPT від Google. Він може відповідати на запитання в текстовій формі, а також генерувати зображення. Розвиток генеративного штучного інтелекту викликав занепокоєння щодо дезінформації та спонукав уряди в усьому світі вжити заходів для регулювання цієї технології.

 Штучний інтелект змінює життя людства

Користувачам гаджетів на базі Android почали надавати нову функцію на базі штучного інтелекту. Завдяки новій технології телефон буде самостійно блокуватися, якщо його вкрадуть. Це стало можливо завдяки системі "Theft Detection Lock". 

Колишній співробітник OpenAI передбачає швидкий розвиток ШІ, який значно змінить життя людства в найближчі роки. Він вважає, до 2027 року передбачається поява штучного загального інтелекту (AGI), здатного виконувати будь-які інтелектуальні завдання на рівні людського інтелекту, а також адаптуватися до різноманітних ситуацій. А до 2030 року річні інвестиції в ШІ досягнуть вісім трильйонів доларів, що перевершує масштаби інших історичних технологічних революцій.

За прогнозом, до 2025-2026 року мислездатні машини перевершать інтелект випускників університетів. До кінця цього десятиліття вони досягнуть суперінтелекту і зможуть замінити людину у всіх професіях. Тим часом Meta впроваджує інноваційну платформу AI Studio в Instagram. Це надає блогерам унікальну можливість створити персоналізованого штучного інтелекту, здатного вести діалог із підписниками від імені автора.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube