Бета-тест застосунку "Мрія" вже розпочався в перших 40 українських школах
В Україні 2024 року планують повноцінний запуск освітнього застосунку "Мрія", який покликаний полегшити залучення батьків у навчальний процес своїх дітей. Наразі застосунок проходить бета-тестування в 40 школах країни. Для батьків у застосунку будуть доступні розклад, оцінки, завдання та результати навчання.
Про це розповів співкерівник проєкту Максим Ілюхін в коментарі РБК-Україна. За його словами, з мобільним додатком "Мрія" батьки отримують доступ до розширеної інформації про успішність своїх дітей, що виходить за рамки простих оцінок.
"Через перевантаженість власними справами дорослі часто не мають змоги допомогти дитині із домашнім завданням чи новим предметом. З роками вони втрачають контакт та розуміння навчального контексту дітей. Завдяки "Мрії" батьки знатимуть не тільки поточні оцінки, а й навички, здібності, інтереси та захоплення дитини", - пояснює співкерівник проєкту Максим Ілюхін.
Тестування проходитиме в три етапи. Спочатку учні, вчителі та батьки перевірять, як працює застосунок: від авторизації до заповнення журналів, сповіщень та аналітики досягнень. Далі 58 тренерів "Мрії" відвідають кожну школу, підготують учителів до навчального року й навчать користуватися застосунком і вебверсією. Завершальний етап - це старт навчального року разом з "Мрією".
На початку вересня 2023-го створення "Мрії" анонсував президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що застосунок рекомендуватиме те, що необхідно конкретній дитині, базуючись на її освітньому шляху, на її талантах, на тому, що можна окреслити як мрію вже зараз.
23 листопада під час конференції Forbes Tech міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував інтерфейс освітнього застосунку "Мрія", який мають запустити вже у 2024 році. Візуально "Мрія" нагадує "Дію" і за словами Федорова, у світі подібний проєкт ще не реалізовували на державному рівні.
Нагадаємо, школи та заклади вищої освіти вже готуються до нового навчального року. Наразі в МОН розглядають запуск навчального року у вишах в теплий сезон. В школах зміна полягає в тому, щоб початок занять був з 10 ранку, також можуть повернути варіант змішаного формату навчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.