Відтепер власникам iPhone та Apple Watch з тріщинами на екранах доведеться самостійно нести відповідальність за витрати на ремонт
Згідно з нещодавніми змінами в політиці гарантії, Apple більше не буде безкоштовно ремонтувати тріщини на екранах iPhone та Apple Watch, навіть якщо на пристрої немає інших видимих пошкоджень. Це стосується як нових, так і вживаних пристроїв, придбаних у авторизованих продавців Apple або Apple Store. Раніше такі пошкодження ремонтувалися безкоштовно.
Це означає, що власникам пристроїв, які раніше могли розраховувати на безкоштовний ремонт або заміну екрана при відсутності інших пошкоджень, тепер доведеться самостійно покривати витрати на ремонт. Відтепер тріщини на екранах iPhone та Apple Watch офіційно визнаватимуться "випадковими" пошкодженнями, а їх ремонт буде платним, пише 9to5Mac.
В оновленнях, поширених цього тижня серед закладів Apple Store та Apple Authorized Service Provider, Apple оновила свою політику, заявивши, що всі випадки одиничних тріщин більше не покриваються гарантією. Коли клієнт повідомляє про одну волосяну тріщину як про проблему, авторизований сервіс або магазин зобов'язаний розглядати це як заяву про випадкове пошкодження.
Важливо зазначити, що наразі зміни політики гарантії щодо тріщин на екранах стосуються лише iPhone та Apple Watch. Ремонт поодиноких тріщин на iPad та Mac все ще покривається гарантією Apple.
Чи замислювалися ви коли-небудь, як саме Apple гарантує, що їхні iPhone, iPad та інші пристрої витримують випробування водою, падіннями та іншими жорстокими тестами на міцність? За відповіддю ховається цілий комплекс складних випробувань, які проводяться в високотехнологічних лабораторіях Apple. Технокритик Marques Brownlee опублікував серію матеріалів у соціальній мережі X, де він детально розповів про обладнання та методики, які використовує Apple для тестування на водостійкість.
Для отримання різних рівнів захисту IP iPhone від Apple проходять декілька етапів тестування на водостійкість. Наприклад, рівень 1 (IPX4) імітує дощ за допомогою підноса з краплями під низьким тиском. Ознакою рівня 2 (IPX5) є безперервний струмінь води під низьким тиском. На рівні 3 (IPX6) пристрій під високим тиском розбризкує воду на iPhone, розташований перед ним. І нарешті, щоб отримати водостійкість IPX8, iPhone повністю занурюють під воду та на тривалий час застосовують тиск, імітуючи глибину.
Нагадаємо, Apple планує провести мінімум три великі презентації цього року. На WWDC у Купертіно представлять нову iOS та операційні системи для інших пристроїв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.