Після укусу чайки: хлопчик кричав так, що виграв чемпіонат Європи - відео

Читать на русском

Конкурс проводять щороку у спробі змінити образ чайок, які, на думку деяких людей, завдають незручностей

Читать на русском
Діти та чайка
Купер набрав 92 бали зі 100 можливих

Конкурс проводять щороку у спробі змінити образ чайок, які, на думку деяких людей, завдають незручностей

Дев'ятирічний хлопчик став переможцем чемпіонату Європи з імітації крику чайок. Він почав займатися пародіями на чайок після того, як одна з них вкусила його, коли він їв сендвіч із тунцем. І після цього дитина хотіла стати "Хлопчиком-чайкою", як Пітер Паркер став "Людиною-павуком" після того, як його вкусив павук.

Дев'ятирічний британський хлопчик на ім'я Купер переміг на європейському чемпіонаті завдяки своїй дивовижній пародії на чайку, пише BBC. Купер із Честерфілда в Дербіширі (Англія) вирушив до бельгійського прибережного міста Де-Панн, щоб взяти участь у конкурсі.

"Мені здається, що це дуже милі тварини, вони мені подобаються через свій шум", - сказав Купер. Іноді вони можуть бути трохи лякаючими, і я все ще трохи побоююся їсти на пляжі, тому я їм у маленькому наметі".

Мама Купера, Лорен, каже, що спочатку її дратувало, коли він починав зображати чайку, але потім вони зрозуміли, що у нього це дуже добре виходить. За її словами, люди стали обертатися і шукати справжню чайку.

Цікаво, що сім'я дізналася про чемпіонат від випадкової людини, яка підслухала, як Купер зображує птаха в центрі м'яких ігор, і запропонувала хлопцю взяти участь у конкурсі. Він набрав 92 бали зі 100 можливих, що означало перемогу в підлітковій категорії, а також найвищий бал у змаганні. Інші категорії були для дорослих, а також для груп людей, що зображують чайок.

Хлопчик взяв із собою свій щасливий талісман - маленьку модель чайки, яку він називає Стівеном і вимовляє через "ф". Також підтримати його прийшли батьки, бабуся і дідусь, а також його сестра Шелбі.

Сестра Купера Шелбі підтримала його конусом із пінопласту
Сестра Купера Шелбі підтримала його конусом із пінопласту

"Йому вдалося включити у свій виступ кілька типів закликів, і кожен із них дуже вражаюче нагадував справжній заклик чайки. Для мене він став найкращим не тільки серед молодих учасників, а й серед усіх, хто брав участь у чемпіонаті", - сказав Ян Сейс, морський біолог і один із членів журі.

Кожен суддя виставляв до 20 можливих балів, з яких до п'яти балів присуджувалося за те, як були вдягнені учасники і як вони поводилися. Решта 15 балів присуджувалися за те, як вони імітували заклик чайки.

Купер був нагороджений медаллю за перемогу в категорії юніорів
Купер був нагороджений медаллю за перемогу в категорії юніорів

"Ми звертаємо увагу на тембр, ритм, а також на варіативність", - пояснив пан Сейс. "Адже у чайок досить великий репертуар звуків, починаючи від сигналів тривоги і закінчуючи протяжними закликами, які дають зрозуміти, що вони не хочуть бачити на своїй території непроханих гостей".

Ян Сейс додав, що насправді за конкурсом стоїть серйозний мотив.

"Це не просто забава і розвага, це також покликане викликати певне співчуття до чайок, які є невід'ємним елементом наших берегів, але яких часто називають "морськими щурами", - розповів він.

Крім того, за словами біолога, вони розглядають суддівство як серйозну справу, а до складу журі входять професіонали, які мають досвід дослідження чайок та/або політики. Містер Сейс зазначив, що про мову, якою користуються чайки, відомо дуже мало.

"Відомо кілька звуків, характерних для певної поведінки, але як цікаво було б повністю зрозуміти їхню мову", - сказав він. "Зрозуміти, що вони говорять один одному - адже вони роблять це постійно - і, хто знає, можливо, навіть іншим тваринам".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.