Поточний застосунок має невисокі рейтинги в App Store та Google Play Market: 2,5 та 2,0 відповідно
«Укрпошта» планує цього року запустити новий мобільний застосунок, який замінить наявний. Про це 27 червня AIN.UA повідомив маркетинговий директор Укрпошти Максим Колесніков.
Поточний застосунок має невисокі рейтинги в App Store та Google Play Market: 2,5 та 2,0 відповідно. Одна з його найбільших проблем полягає у відсутності сповіщень про статус посилки.
«Цей застосунок піде в історію, ми готуємо новий. Цього року вийде новий застосунок, де будуть всі функції, яких зараз немає. Для того проводиться додаткова робота щодо трекінгу посилок. Одна з найбільших проблем, яка є в поточному застосунку, – це те, що в ньому нема сповіщень про статус вашої посилки. Це було пов’язано не з тим, що не було бажання в розробників, — просто всього не могла надавати інфраструктура «Укрпошти», — сказав Колесніков.
Користувачі зможуть отримувати сповіщення про статус своїх посилок на кожному етапі – від сортування до доставки.
«Зараз ми запускаємо кілька систем, які будуть дозволяти на кожному кроці контролювати посилку — те саме автоматизоване сортування дозволить розуміти, що, де і як вона їде. І це дозволить запустити цю функцію. Застосунок буде повністю новий і переписаний, цей, на жаль, вже не полікуєш», — додав Колесніков.
У 2024 році Укрпошта планує повністю перейти на автоматизований режим сортування. 5 квітня 2023 року компанія запустила першу автоматичну (роботизовану) лінію по сортуванню посилок.
За результатами тендера для поставки конвеєрного обладнання для «Укрпошти» був обраний український виробник - фірма «Українські інтелектуальні системи». Відповідний тендер завершився на початку жовтня минулого року. Угоду підписали на 163, 7 мільйона гривень.
UIS Tilt tray sorter - це сортувальник, розроблений українськими інженерами. Більше ніж 90% його складових виготовлено на 10 різних промислових підприємствах України, а сортуванням керує власне програмне забезпечення на базі Oracle.
Укрпошта завершила встановлення автоматизованих сортувальних ліній на логістичному терміналі у Києві 15 лютого 2024 року. Нове обладнання дозволяє обробляти 18 тисяч посилок за одну годину, або ж близько 400 тисяч відправлень на добу. Упродовж першого півріччя автоматизація потужностей відбудеться ще у шести сортувальних терміналах в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Хмельницькому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.