Написати твіт чоловік зміг завдяки пристрою Telepathy
Нолан Арбо, пацієнт стартапу Neuralink, власником якого є Ілон Маск, опублікував свій пост у соцмережі Х. Проте написав він його за допомогою сили своїх думок. Це досягнення відбулося завдяки пристрою Telepathy.
Ілон Маск поділився цією новиною у мережі Х. Після свого твіта він репостнув той самий запис зі сторінки Нолана Арбо.
У своєму першому пості, який чоловік написав силою думки, він розповів, що його сторінку у соцмережі Х забанили. Сталося це через помилкове визначення його як бота, але потім відновили завдяки підтримці Х та Ілона Маска.
Нолан Арбо — перша людина, перший пацієнт Neuralink, який отримав чіп в мозок від компанії Ілона Маска. Раніше Маск повідомив, що тепер чоловік може грати в шахи, будучи паралізованим. Він переміщує ігрові фігури за допомогою сили своїх думок. Нолан Арбо був паралізований протягом майже восьми років. Тепер же він може керувати курсором на екрані комп'ютера.
У Neuralink пояснюють, що під час операції робот встановлює чіп в область мозку, яка відповідає за контроль намірів рухів людини. Після встановлення чіп починає записувати та передавати сигнали мозку в спеціальний застосунок, який розшифровує ці наміри руху. Таким чином, компанія має за мету надати людям можливість керувати комп'ютерним курсором або клавіатурою виключно за допомогою їхніх думок.
Ілон Маск вбачає використання таких чіпів як можливість лікування різних захворювань, таких як параліч, сліпота, алкогольна залежність та інші. Навіть у 2023 році Neuralink отримав схвалення від незалежної наглядової комісії для початку набору учасників для першого випробування мозкового імплантату для пацієнтів із паралічем.
Проте, деякі експерти висловлюють критику щодо ідеї Маска. Вони зауважують, що будь-яке зовнішнє тіло в мозку може призвести до ризику інфекції та запалення.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Чимало було повідомлень про падіння п'яти російських літаків СУ-34 протягом останнього місяця. Також надійшли новини про катастрофу двох СУ-35 і на завершення ми отримали інформацію про падіння літака А-50. Ми вирішили обговорити цю тему з авіаційним експертом, Анатолієм Храпчинським, щоб дізнатися, з чим це може бути пов'язано. Як вважає наш експерт, що призвело до такого різкого і частого зростання авіаційних "інцидентів" у російській авіації? Приєднуйтеся - буде цікаво!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.