Дивіться які мімімішні фото: ведмежатко, що задрімало, здивоване левеня та щаслива черепаха

Марія Майборода

Перед вами фіналісти конкурсу Фотограф дикої природи року

Нещодавно пройшов конкурс "Фотограф дикої природи року". Любителям фотографій дикої природи та природи з усього світу було запропоновано проголосувати за короткий список із 25 зображень. П'ять зображень переможців буде виставлено в Інтернеті та в лондонському Музеї природної історії до 30 червня.

Знімок молодого білого ведмедя, який дрейфував на айсберзі, зроблений британським фотографом-аматором Німою Саріхані та отримав приз глядацьких симпатій, пише BBC. Саріхані зробив цей знімок після трьох днів пошуків білих ведмедів у густому тумані біля норвезького архіпелагу Шпіцберген.

"Захоплюючий і пронизливий образ Саріхані дозволяє нам побачити красу і крихкість нашої планети", - сказав директор Музею природної історії доктор Дуглас Гурр. "Його примушує задуматися зображення є яскравим нагадуванням про невід'ємний зв'язок між твариною та її місцем існування і служить візуальним уявленням згубних наслідків потепління клімату та втрати довкілля".

Та ще чотири визначні фіналісти отримали "високу оцінку". Подивіться та оцініть неймовірні фотографії дикої природи.

Цахи Фінкельштейн ховався у своїй хованці і фотографував прибережних птахів, коли помітив балканську ставкову черепаху, що йде по мілководді. Бабка несподівано сіла на ніс черепахи.

Даніель Денческу годинами стежив за шпаками по місту та передмістях Риму, Італія. Нарешті, у безхмарний зимовий день дзюрчання набуло форми гігантського птаха.

Дві левиці вирушили на полювання, залишивши п'ятьох дитинчат прайда захованими на ніч у густих кущах кенійського Масаї Мара Мара. Повернувшись після невдалої місії, вони покликали дитинчат на відкритий луг і почали доглядати їх.

Вкривши своє обладнання в саморобному водонепроникному корпусі, Аудун Рікардсен використав власну систему регулювання фокусу та діафрагми за одну експозицію, коли місячні медузи кишіли у прохолодних осінніх водах фіорду неподалік Тромсе на півночі Норвегії, освітлені полярним сяйвом.

Можливо вы пропустили...

Чому мешканці Русанівських Садів проти будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you